Contact/Informatie

Mocht U interesse gekregen hebben in het Nederlands Verbond van Mandoline Orkesten dan nodigen wij u van harte uit contact met ons op te nemen via een van onderstaande emailadressen.  
 
Adviesraad adviesraad@nvvmo.nl
Bestuur bestuur@nvvmo.nl
Concertinformatie en opgave concertagenda@nvvmo.nl
Concoursinformatie en opgave concoursen@nvvmo.nl
Documentatiecentrum en bibliotheek documentatiecentrum@nvvmo.nl
Informatie en vragen info@nvvmo.nl
Ledenadministratie ledenadministratie@nvvmo.nl
Mandogita - artikelen , foto’s en advertenties
redactiemandogita@nvvmo.nl
Penningmeester penningmeester@nvvmo.nl
Themadag informatie en opgave themadag@nvvmo.nl
Website/Webmaster webmaster@nvvmo.nl  of  nvvmoweb@gmail.com
 
 
Correspondentieadres secretariaat NVvMO: Heemhof 54, 8265 GA Kampen  
 
RSIN 816606122